محل تبلیغات شما

امکان خوبی که در سایت گودریدز (goodreads) فراهم هست، ثبت تاریخ شروع و پایان کتابی که در حال خواندن آن هستی می تونه باشه.
من اما به هیچ وجه زمان شروع خواندن (کتاب من منچستر یونایتد را دوست دارم)
رو یادم نمیاد.
هیچوقت فکر نمی کردم کتابی رو برای خواندن انتخاب کنم که انقدر خواندنش سخت و ملال آور باشه.
دلیل انتخاب این کتاب، کتاب قبلی بود که از همین نویسنده خوانده بودم. (خون خورده) چقدر که من این کتاب رو دوست داشتم برعکس کتاب (منچستر)
اسم کتاب از نظر من هیچ تناسبی با داستان کتاب نداشت.
اسم کتاب/نام نویسنده و لوگویی که روی کتاب درج شده بود مبنی بر این که این کتاب برنده ی تندیس بهترین رمان سال 1391 از جایزه ی ادبی هفت اقلیم و همچنین برنده ی اول جشنواره ادبی بوشهر، من رو ترغیب کرد که کتاب رو خریداری کنم.
غافل از اینکه چه داستانی در انتظارم هست.
کتاب پر از شخصیت های تاریخی که زنجیروار و پشت سرهم به هم وصل شده بودند. پر از قتل و کشتن و کلماتی که به تازگی پاشون به کتاب ها هم باز شده
از نظر من به عنوان یک خواننده این کتاب جز تراوشات ذهنی که انگار نویسنده می ترسیده اگر وقفه ای بین نوشتن و تفکرش ایجاد بشه کل داستان رو از یاد ببره.
جملات به صورت رگباری پشت سرهم .
کتابی که حتی یک جمله از اون هم به دل آدم نمیشینه که یک گوشه ای یادداشت بشه برای یادآوری های بعدی.
نشر چشمه کتاب رو جز قفسه آبی (ژانری، قصه گو و جریان محور) طبقه بندی کرده .
از نظر نشر چشمه این یک کتاب تاریخی بود؟؟؟
یا اینکه این کتاب دقیقا کدام قصه را روایت می کرد؟
یا دقیقا کدام جریان را ؟
باید در خرید کتاب هایی که تحت تاثیر یک جو ساختگی قرار گرفته اند دقت بیشتر نشان دهم!!
#من_منچستر_یونایتد_را_دوست_ندارم

جمله ی عاشقانه ی پشت صندلی اتوبوس

کتابها هم خوشحال می شوند

مشترک موردنظر در دسترس نمی باشد.

کتاب ,رو ,یک ,دوست ,منچستر ,خواندن ,این کتاب ,کتاب رو ,یونایتد را ,را دوست ,منچستر یونایتد

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها